Vinařský ples

490
4911490491

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • cimbalova muzika linda 2601 galerie 980 Akce 13
  VSTUPENKA s místenkou - CM LINDA (Společný sál CM)
  Momentálně nedostupné

  Cimbálová Muzika LINDA se zaměřuje na folklor Luhačovického Zálesí, ale také širšího regionu moravského Slovácka a přilehlého Slovenska. Po albech Svatební písně z Luhačovického Zálesí, Rok na Zálesí, Okolo Zlína, Na moravských hodech a Dvacet nejkrásnějších moravských písniček vydala koncem loňského roku album Muzikantské bylinky. Kateřina Pešatová ve skládačce píše: „Bylinky – čarovné, hojivé, prudké, voňavé, bylinky půlnoční, polední, bylinky se silou v kořenech, v květu, nati, listu, plodu, byliny jarní i letní. Kdysi jsme znali jejich tajemství a uměli správně použít jejich sílu… Svědectvím jsou písně, které posbírali muzikanti z Lindy, a jestli mají i dar léčit, poznáte …".


  490 Kč
 • cm vojara 1 Akce 14
  VSTUPENKA s místenkou - CM VOJARA (Společný sál CM)
  Momentálně nedostupné

  Hraní je pro nás především zábava a radost. Svůj zápal a nadšení se pak snažíme přenést na každou akci, na které hrajeme. Máme široký repertoár, kterým rádi plníme vaše hudební přání – hrajeme folklór i moderní hudbu. Jsme mladí, plní nadšení a energie, s námi se nudit nebudete.


  490 Kč
 • VSTUPENKA s místenkou - DH MISTŘÍŇANKA (Hlavní sál) Akce 04
  VSTUPENKA s místenkou - DH MISTŘÍŇANKA (Hlavní sál)
  Momentálně nedostupné

  Mistříňanka na svých vystoupeních prezentuje nejenom klasickou lidovou hudbu, ale je schopna bravurně přednést i moderní a vážnou hudbu. Přáním všech členů Mistříňanky je, aby si v dnešní uspěchané době co nejširší publikum našlo v jejím repertoáru tu svoji písničku nebo skladbu, aby dělali svým posluchačům a příznivcům co největší radost a aby nikdy nebyla dechovka okrajovým žánrem na hudebním poli.


  490 Kč
 •  
 • Kumanovi muzikanti Akce 11
  VSTUPENKA s místenkou - KUMPANOVI MUZIKANTI (Hlavní sál)
  Momentálně nedostupné

  Vlado Kumpan na podzim roku 2001 si založil vlastní kapelu - Kumpanovi muzikanti. Kumpanovi muzikanti hrají kolem 60 koncertů ročně především v Německu, Rakousku, Holandsku, Francii, Švýcarsku, Belgii a Itálii. Sólotrumpetista a kapelník Vlado Kumpan navíc hostuje jako sólista několikrát ročně u zahraničních orchestrů po celé Evropě. Vlado Kumpan má také své vlastní hudební vydavatelství, ve kterém realizuje především své sólové nahrávky a nahrávky kapely, nesoucí jeho jméno. Za 17 let existence souboru Kumpanovi muzikanti si Vlado Kumpan spolu se svou kapelou dokázal doslova podmanit dechovkovou Evropu. Třináct mimořádných muzikantů, tvořících tento soubor dosáhlo pod jeho vedením v krátké době mimořádných úspěchů. Už ke svým druhým narozeninám si kapela nadělila titul Mistr Evropy, který si dovezla ze Švýcarska.


  490 Kč
 • slider tanecni vystoupeni Akce 05
  VSTUPENKA s místenkou - Taneční skupina Rokaso (Hlavní sál)
  Momentálně nedostupné

  Profesionální taneční páry skupiny Rokaso se pravidelně a také úspěšně účastní tanečních soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Tanečníky z Rokasa můžete pravidelně vídat na celé řadě kulturních a společenských akcí v regionu. Jsme rádi že jednou z těchto akcí je i náš Vinařský ples 2020!


  490 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem